Minumum Yatırım, Maksimum Kazanç

Programofisi bayilik programına, ilgi-alaka, çevrenizi ve başarma isteğinizi ekleyerek maksimum fayda ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Düzenli Gelir

Programofisi ürünlerinin %80’i Yıllık Üyelik Lisans Anlaşmaları ile satılır. Bu size her yıl düzenli bir gelire sahip olma avantajı sunar.

Prestij

Bulunduğunuz iş kolunda mevcut ve potansiyel müşterilerinizin tanıtım, satış ve iş yönetim faaliyetlerine katkı sağlayacak çözümleri sunmak size prestij kazandırır.

Uzmanlık

18 yılda 55 farklı sektörde 4.000’den fazla uygulama geliştirmiş bir iş ortağı ile çalışmak, bulunduğunuz bölgede sizinde iş uzmanlığınıza katkı sağlar.

Kurumsallaşma

Satış, pazarlama ve iş yönetimi alanlarında çözümler sunan bir kuruluş olarak, ana iş ortağı ve diğer iş ortakları ile projeler geliştirmek kurumsallaşmanıza, büyümenize yardımcı olur.

Danışmanlık

18 Yıl, 55 farklı sektörde 4000’e yakın Müşteri Projesinde edindiğimiz tecrübemizi ürünlerimize yansıttık ve size “nasıl daha fazla yardımcı olabiliriz?” üzerinde çalışıyoruz.

Eğitim

Satış sonrası, müşterilerimizin ürün tanıması, etkin ve nitelikli kullanabilmesi ve daha fazla verim alabilmesi için ürün kullanım eğitimlerimiz gerek online, gerekse eğitim salonumuzda ortaklaşa belirlenen gün ve saatlerde yapılır.

Teknik Destek

Müşterilerimizin yazılımları kullanımları sırasında ortaya çıkan soruların cevaplanması, bilgi eksikliklerinin giderilmesi bu hizmet kapsamında verilmektedir. Destek hizmetlerimiz ticket sistemi, mail ve online olarak yürütülmektedir.